Bigjigs Toys Drevený hrad kráľa Artuša

Bigjigs Toys Drevený hrad kráľa Artuša

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO

Rozmery: 60x48x22 cm. Výrobca: Bigjigs toys. Vek: 3+. Kód produktu: JT113.

89,70 € s DPH

74,75 €

Dostupnosť: Doba dodania 3 až 6 pracovných dní

Výrobca: Bigjigs Toys

Detailný popis:

Ktoré dieťa (alebo dokonca aj dospelý) nemá rád príbeh kráľa Artuša a rytierov okrúhleho stola? Kráľ, jeho rytieri a dokonca aj Merlin sa objaví v tomto drevenom hrade Camelot, ktorý je dodávaný s cimburím, padacím mostom a dokonca je jeho súčasťou aj žalár, kde sa dajú uväzniť rôzni nepriatelia. Tento hrad sa tajomstvom a kúzlom len hemží.
Súčasťou balenia je všetko podľa obrázku.

bigjigs

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a sláva značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.
Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku.
Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii.
Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Možnosti dopravy

DPD kuriérSlovenská pošta

Možnosti platby

Gopay platobná brána

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie