Bigjigs Toys drevená ružová kolíska pre bábiky

Bigjigs Toys drevená ružová kolíska pre bábiky

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Rozmery: výška 240mm, šírka 240 mm, hĺbka 470mm. Výrobca: Bigjigs Toys. Vek: 3+. Kód produktu: BJ391

27,85 € s DPH

23,21 €

Dostupnosť: Doba dodania 3 až 5 pracovných dní

Výrobca: Bigjigs Toys

Detailný popis:

Táto nádherná drevená kolíska zaistí nádherný večer plný blaženého spánku obľúbeným hračkám Vášho dieťaťa. Kolíska je navrhnutá tak, aby si do nej detský spoločník mohol ľahnúť aj sadnúť a mal pohodlie. Pomáha podporovať kreatívne hranie rolí a rozvíjať zručnosť. Skladá sa zo 4 hracích prvkov. Vyrobené z vysoko kvalitných zdrojov materiálov. Zodpovedá súčasným európskym bezpečnostných normám.

hračky bigjigs

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a sláva značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.
Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku.
Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii.
Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Možnosti dopravy

DPD kuriérSlovenská pošta

Možnosti platby

Gopay platobná brána

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie