Späť

Jar na záhrade s originálnymi hračkami

Každého z nás určite láka tráviť dni vonku, či už v prírode alebo na záhrade. Rozmýšľali ste však nad tým, ako spríjemniť takéto dni vašim najmenším? Pripravte deťom prekvapenie a rozšírte im hračkársku výbavu o hračku, ktorá je určená na hru vonku. V našom obchode máme takýchto hračiek rovno niekoľko, stačí si len vybrať.

Jar na záhrade s originálnymi hračkami

 

Ktoré dieťa by netúžilo po svojej vlastnej hojdačke? Máme hojdačky pre bábätká, ale aj pre väčšie deti. Naše hojdačky môžete využiť nielen v záhrade, ale aj v interiéri.

 

Teplejšie počasie však so sebou prináša aj viac práce na záhrade. Nebojte sa, nebudete na to sami. S naším detským náradím vám deti určite radi pomôžu pri záhradkárčení. V ponuke máme detské záhradné lopaty, hrable, metly, motyky, vedierka alebo fúriky.

 

Na záhrade rozhodne zažijete veľa zábavy. Dá sa tu totiž hrať mnoho záhradných hier, ale čo tak spoznať nejaké nové? Ponúkame vám drevený bowling, petanque, záhradné bingo a veľa iných. Ak teda hľadáte kvalitné záhradné hry, ste tu správne.

 

Príroda sa prebúdza, a aj tí najmenší objavujú čaro jari. Doprajte im hračky, vďaka ktorým sa z nich môžu stať naozajstní bádatelia. Pri pravom skúmaní prírody nezabudnite na detský kompas, lupu či ďalekohľad, ktorý nemôže chýbať pri žiadnej prechádzke, či skúmaní vlastnej záhrady. Váš malý bádateľ bude určite nadšený! A k poznávaniu zvieratiek máme zase Búdky pre vtáčiky. S nimi môžete pozorovať druhy vtáčikov, žijúcich v našich končinách. Tieto záhradné dekorácie dodajú vašej záhrade úplne nový rozmer.

Small Foot Záhradný vozík s 5 ks náradia      Bigjigs Toys Drevený kroket Záhrada

Na záhrade sa toho dá robiť naozaj veľa. Nezabudnite si preto pozrieť aj ďalšie kategórie záhradných hračiek. Prajeme vám, aby ste si čas strávený vonku s deťmi užili čo najviac. A budeme sa tešiť keď vám budú spoločnosť robiť práve Originálne hračky.

 

heureka recenzia

DPD ecology

vratenie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info