Blog - články o hračkách

Jar na záhrade s originálnymi hračkami

Jar na záhrade s originálnymi hračkami Každého z nás určite láka tráviť dni vonku, či už v prírode alebo na záhrade. Rozmýšľali ste však nad tým, ako spríjemniť takéto dni vašim najmenším? Pripravte deťom prekvapenie a rozšírte im hračkársku výbavu o hračku, ktorá je určená na hru vonku. V našom obchode máme takýchto hračiek rovno niekoľko, stačí si len vybrať.

Čítajte viac...

Ako sa zabaviť s deťmi (nielen) počas karantény?

Ako sa zabaviť s deťmi (nielen) počas karantény? Rozmýšľate ako zabaviť deti počas týchto dní, ktoré mnohí trávime doma? Neviete, čo nové vymyslieť pre celú rodinu? Tieto otázky trápia mnohých, a tak sme sa rozhodli ponúknuť vám niekoľko tipov na hry, pri ktorých nielen deti, ale aj vy radi strávite pár hodín svojho času.

Čítajte viac...

Walachia - unikátne české stavebnice

Walachia - unikátne české stavebnice Walachia vyrába už stavebnice z masívneho bukového dreva a zlepovacie stavebnice z borovicového dreva už od roku 1991. Na výrobu používajú drevo výhradne z českých lesov. Pôvodne začínali len s 5 modelmi, ale postupne svoju ponuku rozšírili na súčasných 45 rôznych typov stavebníc.

Čítajte viac...

Mechanické modely Ugears - Zábava v každom veku‎

Mechanické modely Ugears -  Zábava v každom veku‎ Ugears vytvára pútavé a nápadité samohybné drevené mechanické modely, ktoré môžete zostaviť aj bez lepidla. Návrhy Ugears sú inšpirované mechanizmami skutočného života a stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti.

Čítajte viac...

Small Foot – nemecká kvalita drevených hračiek

Small Foot – nemecká kvalita drevených hračiek V roku 1988 bratia Holger a Ingo Leglerovci založili v Nemecku firmu Legler. Ich prvé produkty boli vyrobené z prírodného dreva a hlavným cieľom bolo, aby ich drevené hračky boli za rozumnú cenu, mali výchovný charakter a priniesli úsmev na tvári všetkým deťom.

Čítajte viac...

Ako vybrať vianočné darčeky pre deti?

Ako vybrať vianočné darčeky pre deti? Facebook, Instagram, televízia, rádio. Z každej strany počúvame, že Vianoce sa blížia, a že sa neoplatí kupovať darčeky na poslednú chvíľu. Lenže ako vybrať darček a čoho sa držať? Kupovať deťom všetky hračky, ktoré chcú? Alebo sa na to pozrieť racionálne a kúpiť iba to, čo považujete za potrebné vy?

Čítajte viac...

Figúrky Schleich - celý svet vo vašich rukách

Figúrky Schleich - celý svet vo vašich rukách Spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších výrobcov hračiek v Nemecku a popredným svetovým poskytovateľom hračkárskych postavičiek, bola založená už v roku 1935. Od tej doby sa spoločnosti Schleich podarilo nadchnúť deti a dospelých na celom svete a predávať svoje výrobky vo viac ako 50 krajinách.

Čítajte viac...

Hračky Bino: rozprávkové hračky z Česka

Hračky Bino: rozprávkové hračky z Česka Spoločnosť Bino Europe založili manželia Brabcovci v roku 1990 najskôr v Nemecku, kde sa usídlili po emigrácii z komunistického Československa. Rozhodli sa podnikať vo výrobe hračiek a zamerali sa na tie najkrajšie hračky pre deti - drevené hračky.

Čítajte viac...

Hračky Bigjigs: Anglické drevené hračky pre deti

Hračky Bigjigs: Anglické drevené hračky pre deti Všetko sa to začalo v roku 1985, v anglickom meste Kent, v záhradnej kôlni Petra a Liz Ireland. Peter ručne vyrábal drevené hračky, hlavne skladačky, ktoré potom s manželkou Liz predávali na remeselníckych veľtrhoch v celej Veľkej Británii. Liz a Peter boli učiteľmi z povolania, a preto bol vývoj a vzdelávanie detí ich srdcovou záležitosťou.

Čítajte viac...

Tipy ako zdokonaľovať učenie Vášho dieťaťa

Tipy ako zdokonaľovať učenie Vášho dieťaťa Či už čítaním alebo rozvíjaním motorických zručností: hra a zábava vytvárajú pozitívne emócie a zručnosti, ktoré sa deti naučia, sa uložia na dlhšiu dobu. Ako na to? Prečítajte si našich 7 tipov pre hravé učenie.

Čítajte viac...

  • 1
  • 2

Originálne hračky recenzie

DPD ecology

vratenie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info