Blog - články o hračkách

Ako sa zabaviť s deťmi (nielen) počas karantény?

Ako sa zabaviť s deťmi (nielen) počas karantény? Rozmýšľate ako zabaviť deti počas týchto dní, ktoré mnohí trávime doma? Neviete, čo nové vymyslieť pre celú rodinu? Tieto otázky trápia mnohých, a tak sme sa rozhodli ponúknuť vám niekoľko tipov na hry, pri ktorých nielen deti, ale aj vy radi strávite pár hodín svojho času.

Čítajte viac...

Walachia - unikátne české stavebnice

Walachia - unikátne české stavebnice Walachia vyrába už stavebnice z masívneho bukového dreva a zlepovacie stavebnice z borovicového dreva už od roku 1991. Na výrobu používajú drevo výhradne z českých lesov. Pôvodne začínali len s 5 modelmi, ale postupne svoju ponuku rozšírili na súčasných 45 rôznych typov stavebníc.

Čítajte viac...

Mechanické modely Ugears - Zábava v každom veku‎

Mechanické modely Ugears -  Zábava v každom veku‎ Ugears vytvára pútavé a nápadité samohybné drevené mechanické modely, ktoré môžete zostaviť aj bez lepidla. Návrhy Ugears sú inšpirované mechanizmami skutočného života a stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti.

Čítajte viac...

Small Foot – nemecká kvalita drevených hračiek

Small Foot – nemecká kvalita drevených hračiek V roku 1988 bratia Holger a Ingo Leglerovci založili v Nemecku firmu Legler. Ich prvé produkty boli vyrobené z prírodného dreva a hlavným cieľom bolo, aby ich drevené hračky boli za rozumnú cenu, mali výchovný charakter a priniesli úsmev na tvári všetkým deťom.

Čítajte viac...

Ako vybrať vianočné darčeky pre deti?

Ako vybrať vianočné darčeky pre deti? Facebook, Instagram, televízia, rádio. Z každej strany počúvame, že Vianoce sa blížia, a že sa neoplatí kupovať darčeky na poslednú chvíľu. Lenže ako vybrať darček a čoho sa držať? Kupovať deťom všetky hračky, ktoré chcú? Alebo sa na to pozrieť racionálne a kúpiť iba to, čo považujete za potrebné vy?

Čítajte viac...

Figúrky Schleich - celý svet vo vašich rukách

Figúrky Schleich - celý svet vo vašich rukách Spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších výrobcov hračiek v Nemecku a popredným svetovým poskytovateľom hračkárskych postavičiek, bola založená už v roku 1935. Od tej doby sa spoločnosti Schleich podarilo nadchnúť deti a dospelých na celom svete a predávať svoje výrobky vo viac ako 50 krajinách.

Čítajte viac...

Hračky Bino: rozprávkové hračky z Česka

Hračky Bino: rozprávkové hračky z Česka Spoločnosť Bino Europe založili manželia Brabcovci v roku 1990 najskôr v Nemecku, kde sa usídlili po emigrácii z komunistického Československa. Rozhodli sa podnikať vo výrobe hračiek a zamerali sa na tie najkrajšie hračky pre deti - drevené hračky.

Čítajte viac...

Hračky Bigjigs: Anglické drevené hračky pre deti

Hračky Bigjigs: Anglické drevené hračky pre deti Všetko sa to začalo v roku 1985, v anglickom meste Kent, v záhradnej kôlni Petra a Liz Ireland. Peter ručne vyrábal drevené hračky, hlavne skladačky, ktoré potom s manželkou Liz predávali na remeselníckych veľtrhoch v celej Veľkej Británii. Liz a Peter boli učiteľmi z povolania, a preto bol vývoj a vzdelávanie detí ich srdcovou záležitosťou.

Čítajte viac...

Tipy ako zdokonaľovať učenie Vášho dieťaťa

Tipy ako zdokonaľovať učenie Vášho dieťaťa Či už čítaním alebo rozvíjaním motorických zručností: hra a zábava vytvárajú pozitívne emócie a zručnosti, ktoré sa deti naučia, sa uložia na dlhšiu dobu. Ako na to? Prečítajte si našich 7 tipov pre hravé učenie.

Čítajte viac...

7 dôvodov na kúpu drevených hračiek

7 dôvodov na kúpu drevených hračiek Drevené hračky majú pre deti mnoho výhod. Azda najdôležitejšou je, že učia Vaše deti veci, ktoré ich iné hračky nenaučia. Je to klasika, ktorá zažíva veľký návrat – práve tým, že deti vzdelávajú, podporujú ich fantáziu a zabezpečia zábavu na dlhé hodiny. Aké sú podľa nás ďalšie dôvody, preto sú drevené hračky tie najlepšie?

Čítajte viac...

  • 1
  • 2

Originálne hračky recenzie

DPD ecology

vratenie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info