Späť

Ako vybrať vianočné darčeky pre deti?

Facebook, Instagram, televízia, rádio. Z každej strany počúvame, že Vianoce sa blížia, a že sa neoplatí kupovať darčeky na poslednú chvíľu. Lenže ako vybrať darček a čoho sa držať? Kupovať deťom všetky hračky, ktoré chcú? Alebo sa na to pozrieť racionálne a kúpiť iba to, čo považujete za potrebné vy?

Ako vybrať vianočné darčeky pre deti?

Keďže sami poznáme stres pri nákupoch na poslednú chvíľu, rozhodli sme Vám už v predstihu pomôcť s výberom darčekov pre deti.

Stačí sa držať jednoduchého konceptu - Pravidlo štyroch darčekov.
Toto pravidlo je jednoduchý nápad, s ktorým nakúpite darčeky pre deti s menším stresom a budete vedieť, že deti budú z darčekov nadšené.

4 darčeky spadajú do 4 kategórií:

  • Niečo na hranie,
  • Niečo na nosenie,
  • Niečo na čítanie,
  • Niečo, s čím sa podelíte.

HRA – darček, po ktorom Vaše dieťa naozaj túži. Je to detský traktorbábikahojdací koník alebo hudobný nástroj? Doprajte mu to, po čom jeho srdce túži. Ak potrebujete tip na darček, pozrite si našu špeciálnu kategóriu, radi Vám poradíme, či podľa veku alebo ceny darčeka.

OBLEČENIE – je to tričko so supermanom, z ktorého bude Váš syn nadšený? Módny kúsok, ktorý poteší Vašu dcéru? Alebo vianočná klasika – ponožky a spodné prádlo?

ČÍTANIE – knihy patria medzi obľúbené darčeky pre veľkých aj malých. Máte pocit, že Vaše dieťa je ešte príliš malé na knižky? Čo tak ho obdarovať krásnou kreslenou knižkou? Pozirte si našu sekciu Drevené knižky.

DARČEK PRE VŠETKÝCH – Spoločný darček pre všetky deti. Či je to spoločenská hra, trampolína alebo detské ihrisko do záhrady, tieto darčeky učia deti rozmýšľať, komunikovať, rozvíjajú ich pozornosť a popritom si pri nich užijú veľa zábavy.

Veríme, že sme Vám týmito tipmi pomohli. Vďaka pravidlu štyroch darčekov sa tak môžete zamerať na konkrétny druh darčeka a nebudete to s nimi preháňať.

4 dary _ originalnehracky

 

heureka recenzia

DPD ecology

vratenie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info