Tipy na vianočné darčeky pre chlapcov

Blíži sa obdobie Vianoc, a s ním prichádza aj úloha nájsť správne vianočné darčeky pre našich malých šampiónov.

Tipy na vianočné darčeky pre chlapcov

Občas to môže byť trochu náročnejšie, pretože záujmy detí sú rôznorodé, a menia sa spolu s narastajúcim vekom. A tak sme tu, aby sme vám pomohli vyriešiť túto úlohu.

V našom článku "Tipy na vianočné darčeky pre chlapcov" vám predstavíme pár nápadov, ktoré zohľadňujú rôzne záujmy a vekové skupiny chlapcov. Nech už je váš malý hrdina do autíčok, stavebníc, športu alebo iných zábaviek, tu nájdete tipy, ktoré mu rozhodne spríjemnia sviatky. Veríme, že sa vaši malí dobrodruhovia zamilujú do hračiek, ktoré sme pre nich vybrali a želáme, aby tento vianočný čas priniesol veľa radosti a úsmevu na ich tváre.

 

Nájdete u nás najkrajšie chlapčenské hračky rôznych kategórií. Tu vám ponúkame pár našich tipov:

Modely áut a strojov patria medzi tie druhy hračiek, ktoré v sebe spájajú radosť a záľubu v technike a mechanike. Tieto hračky dokážu rozvíjať kreativitu u vašich chlapcov. Taktiež dokážu premeniť bežné hranie na vzrušujúcu a vzdelávajúcu zábavu. V našej ponuke môžete nájsť vysoko kvalitné hračky od výrobcov SIKU a Bruder.

 • SIKU Super - Traktor s prívesom na rozprašovanie hnojiva 1:87 rozhodne pod vianočným stromčekom poteší nejedného malého poľnohospodára. (3+)
 • Bruder 2771 MAN požiarnické auto s plošinou a majákom je skvelou hračkou, s ktorou deti môžu prežívať vzrušujúce dobrodružstvá vo svete hasičov. Toto hračkárske vozidlo ponúka možnosť vytvoriť si rôzne scenáre záchrany a pomáha deťom rozvíjať kreatívne myslenie. (3+)
 • Bruder 2466 Minibager CAT s figúrkou je príležitosťou pre deti objaviť svet stavebných a inžinierskych prác. Táto hračka ponúka deťom možnosť vytvárať si rôzne stavebné scenáre, trénovať svoje motorické zručnosti a kreativitu, či rozvíjať svojho inžinierskeho ducha už mladom veku.  S figúrkou, ktorá oživuje minibager, je to nielen zábava, ale aj príležitosť naučiť sa o vzrušujúcej práci bagristov. (4+)
 • Bruder 2500 Terénne auto RAM v sebe spája dobrodružstvo a vzrušenie. Toto malé vozidlo s kvalitnými terénnymi pneumatikami je pripravené na výlety do najnáročnejších terénov. Deti môžu objavovať nové svety a prekonávať rôzne prekážky s ich terénnym autom. Okrem toho táto hračka podporuje ich motorické schopnosti a fantáziu. (4+)

siku  bruder  bruder bruder

 

Drevené detské náradie predstavuje fascinujúci svet tvorivosti, vzdelávania a zábavy pre vašich malých remeselníkov. Hračky vyrábané z prírodných materiálov sa stali obľúbeným spôsobom, akým deti môžu objavovať svet domácich prác a stavebných projektov. Tieto hračky dokážu pomáhať deťom rozvíjať ich motorické zručnosti, kreativitu a pochopenie základov remesiel. Okrem toho, s dreveným náradím môžete s vaším malým kutilom premeniť bežný hrací čas na vzrušujúcu a vzdelávajúcu zábavu.

 • Bigjigs Toys Drevený kufrík s náradím pomôže vašim chlapcom vytvoriť vlastné remeselné diela, experimentovať a objavovať svet stavebných projektov. Okrem toho, tento kufrík s 28 kusmi náradia nielenže podporuje ich kreativitu a motorické schopnosti, ale učí ich aj dôležité zručnosti a zodpovednosť. Drevený kufrík s náradím je cestou k dobrodružstvu a zábave, kde sa fantázia stretáva s remeselníckym umením. (8+)
 • Bigjigs Toys Drevené náradie na červenom opasku privádza chlapcov do sveta remeselníkov a majstrov. Tento opasok obsahuje bezpečnostné drevené nástroje, ktoré chlapcom umožnia objaviť svet stavebných projektov, experimentov a tvorby. Je to nielen zábavný spôsob, ako chlapci môžu predstierať, že sú skutočnými remeselníkmi, ale tiež príležitosť rozvíjať svoje motorické schopnosti, obratnosť, koordináciu či vzťahy s nástrojmi. (2+)
 • Bino Detský pracovný stôl s náradím je miesto, kde sa fantázia stretáva s praktickými zručnosťami, kde sa rozvíja kreativita a podporujú motorické schopnosti malých majstrov. (3+)

kufrik  bigjigs  stol 

 

Žeriavy a garáže  - či už sú to žeriavy na stavbu alebo garáže pre autíčka, ponúkajú nespočetné možnosti kreativity a zábavy. Sú to miesta, kde chlapci môžu vytvárať svoje vlastné svety, objavovať princípy mechaniky, inžinierstva a rozvíjať svoju fantáziu.

 • Drevený žeriav s príslušenstvom otvára dvere do sveta stavebných dobrodružstiev a poskytuje hodiny zábavy. S jeho 360-stupňovým otáčaním, ramenom a zdvihákom na prenášanie nákladu je pripravený na akékoľvek stavebné dobrodružstvá. Spolu s ostatnými doplnkami ako napríklad figúrkami staviteľov, či dopravnými značkami, rozvíja zručnosť a predstavivosť. (3+)
 • Drevená luxusná poschodová garáž s výťahom prináša špičkový zážitok z hry a dobrodružstva. Táto nádherne vyrobená drevená garáž s viacerými poschodiami, výťahom a všetkými možnými detailmi je pre malých nadšencov automobilov ten správny sen. S výťahom, ktorý premiestňuje autá na rôzne poschodia a priestorom, pre niekoľko vozidiel, ponúka nekonečné príležitosti pre hru. (3+)

zeriav  garaz     

 

Vojenské hračky

 • Malá kuša so šípmi a terčom je skvelým vianočným darčekom pre mladých ale aj starších nadšencov lukostreľby. S touto malou kušou môžu deti trénovať svoje zručnosti v streľbe, zároveň rozvíjajú svoju koncentráciu a presnosť. S priloženým terčom majú príležitosť súťažiť a zlepšovať svoje zásahy. (5+)
 • Vilac Drevená biatlonová malorážka Martin Fourcade je výbornou príležitosťou, ako s deťmi trénovať zručnosť, sústredenosť a presnosť. S drevenou biatlonovou malorážkou môžu deti predstierať, že sú súčasťou sveta biatlonu a trénovať svoje schopnosti v streľbe. Je skvelým darčekom, ktorým možno podporiť zdravú súťaživosť a zlepšovať fyzickú zdatnosť u detí. (5+)

kusa  malorazka

  

Vesmírne hračky pre chlapcov nás zavádzajú do nekonečného vesmíru možností a objavovania. Pre malých dobrodruhov, ktorí snívajú o cestovaní medzi hviezdnymi galaxiami a objavovaní nových svetov, sú vesmírne hračky zázrakom. Tieto hračky umožňujú chlapcom vytvárať si vlastné vesmírne dobrodružstvá.

 • Petitcollage Magnetické divadlo Vesmír umožňuje vašim chlapcom tvoriť vlastné vesmírne scenérie pomocou 2 pozadí a 50 vesmírnych dielikov. Táto kreatívna hračka kombinuje vzdelávanie a zábavu v jednom. Okrem toho, taktiež podporuje rozvoj motorických zručností a kreativity detí. (3+)
 • Le Toy Va Sada vesmírnych rakiet je skvelou pomôckou ku kreatívnej vesmírnej hre vašich malých budúcich astronautov. Sada obsahuje veľkú a malú raketu vyrobenú z kvalitných bezpečných materiálov. (2+)

petitcollage  ltv

 

Drevené autá s ich jednoduchosťou a klasickým dizajnom nám pripomínajú doby, keď hračky boli ešte vyrábané s láskou a tradičným remeselným umením. Dnes, aj keď existujú moderné hračky s vyspelou technológiou, drevené autá zostávajú obľúbenými medzi rodičmi aj deťmi.

 • Drevená pretekárska dráha s autíčkami prináša do sveta detských hier rýchlosť a adrenalín. Nie je iba zábavou, ale aj spôsobom, ako rozvíjať motorické schopnosti a súťaživého ducha u detí. Drevená pretekárska dráha s autíčkami je cestou k vzrušujúcim a dynamickým pretekom, kde každý okruh je novým dobrodružstvom. (3+)
 • Tidlo Policajná dodávka je nielen o zákone a spravodlivosti, ale aj o kreativite a role-play. Deti môžu predstierať, že sú policajtmi a zachraňujú svet pred zločincami, ktorých môžu jednoducho do auta umiestniť, a odviezť do väzby. (3+)
 • Bino Ťahač s autíčkami privádza chlapcov do sveta dopravy a logistiky. Táto hračka im umožňuje predstierať, že sú vodičmi nákladných áut, prepravujúcich nové autá. Môžu sa zúčastniť rôznych dopravných misií a objavovať základy logistiky. Okrem toho trénujú motorické schopnosti a kreativitu, keď si predstavujú rôzne situácie a príbehy. (3+) 

    draha  tidlo  bino 

 

Drevené vláčiky sú jednou z tých hračiek, ktoré nás sprevádzajú už niekoľko generácií, a stále majú špeciálne miesto v srdciach detí i dospelých. Ich jednoduchý, no čarovný dizajn umožňuje deťom tvoriť svoje vlastné trasy po koľajniciach, rozvíjať kreativitu, fantáziu a koordináciu.

 • Drevený vláčik Safari v pastelových farbách vezie zvieracích pasažierov zo stanice až do vlastnej cieľovej destinácie. Tento vláčik je vhodným darčekom už pre deti od (1+), pretože je zároveň aj nasadzovacou hračkou, ktorou deti môžu trénovať ich motorické schopnosti.

 • Tidlo vláčiková dráha 50 dielikov obsahuje drevené koľaje, vláčik, vozne, stromy, budovy a ďalšie komponenty, ktoré dotvoria hru vašich chlapcov. Táto kreatívna hračka dáva deťom príležitosť stvárniť si svoj vlastný svet železníc, plný prekážok. Okrem toho vláčiková dráha podporuje rozvoj motorických zručností a kreativity detí, zatiaľ čo sa učia o princípoch fungovania železníc. (3+)

 small foot  tidlo

 

Drevené lode a lietadlá sú hračky, s ktorými sa deti môžu vybrať na fascinujúcu cestu do sveta námorných dobrodružstiev a vzdušných expedícií. Drevené lode a lietadlá zastávajú symbol kreativity a dobrodružstva v detskom svete, kde sa deti vedia lepšie vžiť do role námorníkov a pilotov.

 

 • Vilac Stavebnica lietadla s naťahovacou vrtuľou podnecuje zvedavosť detí, keď sledujú, ako ich vlastné lietadlo stúpa do vzduchu a lieta. Táto hračka vhodná od (5+) je skvelým darčekom pre milovníkov lietadiel, či budúcich nádejných pilotov.  

 • Tidlo Drevená pirátska loď zavádza deti do sveta dobrodružstiev na vlnách oceánu. S týmto nádherným modelom lode môžu deti predstierať, že sú pirátmi na vlastnom plavidle a objavovať poklady tajomných ostrovov. S detailmi, ktoré zdobia túto hračku, sa deti prenesú do doby, keď pirátstvo ovládalo moria. (3+)

 vilac  tidlo

Ponúkame vám aj Ostatné hračky pre chlapcov, ktoré slúžia ako alternatíva, ak ste si vo vyššie spomenutých kategóriách nenašli správny darček.

 • Záchranársky batoh pre deti je plný dôležitých nástrojov a pomôcok, ktoré umožňujú deťom predstierať, že sú na záchrannej misii. Okrem toho, táto hračka nielenže podporuje kreativitu a role-play, ale aj učí deti dôležité hodnoty, ako je súcit a pomoc druhým. (3+)
 • Bigjigs Toys Veterinárny set umožňuje deťom predstierať, že sú veterinármi, starajúcimi sa o svojich "pacientov." Tento set obsahuje všetko potrebné pre malých veterinárov - stetoskop, teplomer, otoskop a iné pomôcky, ktoré umožňujú deťom zistiť, ako sa starať o zvieratá. (3+)
 • Bankový trezor pre deti nielenže poskytuje hodiny zábavy, ale aj učí deti o zodpovednosti a správe financií. Tento trezor je miestom, kde deti môžu ukladať svoje bankovky, zlatky, strieborniaky a drevené tehličky zlata. Taktiež je skvelým spôsobom, ako deti učiť o hodnote financií, a pomáhať im vyvíjať zodpovedný prístup pri správe svojich prostriedkov. (3+)

 

Tešíme sa, že sme vám mohli poskytnúť niekoľko inšpirácií výberu darčekov pre vašich drobcov. Nezabudnite, že najdôležitejšia pri darčekoch je láska a pozornosť, ktorú do nich vložíte. Darčeky môžu byť veľké, malé, drahé alebo cenovo dostupné, ale to, na čom skutočne záleží, je, že prinášajú radosť a šťastné chvíle. Vaše deti určite ocenia, že ste vložili čas a starostlivosť do výberu vhodného darčeka práve pre nich. Prajeme vám krásne Vianoce a príjemne strávený čas so svojimi najbližšími!

 

 

Na tomto článku sme spolupracovali s Katarínou Volekovou.

 

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať