Späť

Ako sa zabaviť s deťmi (nielen) počas karantény?

Rozmýšľate ako zabaviť deti počas týchto dní, ktoré mnohí trávime doma? Neviete, čo nové vymyslieť pre celú rodinu? Tieto otázky trápia mnohých, a tak sme sa rozhodli ponúknuť vám niekoľko tipov na hry, pri ktorých nielen deti, ale aj vy radi strávite pár hodín svojho času.

Ako sa zabaviť s deťmi (nielen) počas karantény?

 

1. Spoločenské stolové hry môžu byť skvelým spôsobom, ako spojiť rodinu a zažiť zábavný večer. Od jednoduchých herných stolových hier u nás nájdete aj strategické a vedomostné hry. Deti sa pri týchto hrách učia pripravovať stratégie a zlepšujú si tiež svoje plánovacie zručnosti.

2. Kto z vás miluje hry s kartami? My jednoznačne áno! Kartové hry sú klasika, lebo vás naučia logicky rozmýšľať a predvídať kroky súpera.

3. Ak hľadáte hru, kde si niečo vyrobíte a zároveň potrénujete trpezlivosť, drevené 3D puzzle sú tu práve pre vás. Sú to obľúbené skladacie hračky pre deti a máme ich v rôznych motívov – od zvieratiek, dinosaurov, cez známe budovy a autá.

Ďalšou krásnou tvorivou hrou sú drevené zlepovacie stavebnice Walachia. Postavte si most, stodolu či hrad – výber je len na vás. 

4. Ak máte chuť si však vyrobiť niečo kreatívne, je tu pre vás naša kategória Kreatívne hračky. Vyrobte si napríklad srdiečka zo strečovej fólie alebo zatĺkajte drevené tvary na doske a vytvorte tak nádherné kreácie. Alebo sa naučte tkať na našich tkáčskych stavoch.

spoločenské hry

5. Počuli ste už o kinetickom piesku? Kinetický piesok má unikátnu konzistenciu, pretože sa sype, ale zároveň drží pri sebe ako modelovacia hmota. Je veľmi jemný a hladký. Kúzlo jeho konzistencie spočíva v zložení, kedy 98% tvorí čistý piesok a 2% tajná zmes. Taktiež často nosí pomenovanie tekutý alebo magický piesok.

6. A ako posledný tip máme pre váš naše hudobné nástroje. Vytvorte si s celou rodinkou jedinečnú kapelu. Naše hudobné hračky sú naozaj rôznorodé – nájdete tu detské harmoniky, píšťalky, kastanety, rolničky, detské husle, gitary či bubny. Sme si istí, že pri nácvikoch sa zabavíte (a možno nielen vy, ale aj susedia). 

hudobné hračky 

Prajeme vám, aby ste tento čas zvládli s čo najväčším pokojom a budeme veľmi radi, ak vám k tomu pomôžu práve naše hračky.

Originálne hračky recenzie

DPD ecology

vratenie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info