Späť

Hračky Bino: rozprávkové hračky z Česka

Spoločnosť Bino Europe založili manželia Brabcovci v roku 1990 najskôr v Nemecku, kde sa usídlili po emigrácii z komunistického Československa. Rozhodli sa podnikať vo výrobe hračiek a zamerali sa na tie najkrajšie hračky pre deti - drevené hračky.

Hračky Bino: rozprávkové hračky z Česka

V roku 2001 investovali do nákupu známej nemeckej značky hračiek Mertens a celú jej výrobu presunuli zo Stuttgartu do českých Klatov.

 

Bino Europe prinášala na trh edukatívne hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpala, a dnes je Bino Europe rešpektovanou značkou po celom svete. Vo viac ako 40 krajinách tak deti rôznych národností spoznávajú české rozprávkové postavičky ako napríklad Krtka, Rákosníčka alebo králiky z klobúka Boba a Bobka, a to práve prostredníctvom drevených hračiek z produkcie Bino Europe. Podpora rozprávok bola tiež hlavnou ideou pri rozhodovaní, ktorým smerom sa bude spoločnosť vo výrobe drevených hračiek uberať.

 

Ako vidíme, staviť na českých kreslených národných hrdinov bola dobrá voľba. Potvrdzuje to neustále sa zvyšujúci záujem o tieto produktové rady. Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o nové trendové detské hračky.

 

Pozrite si celú ponuku hračiek Bino a presvedčite sa, že pre rozprávkové hračky netreba chodiť ďaleko.

bino  bino    bino    bino  bino bino

 

Zdroj: Bino Europe k.s.

heureka recenzia

DPD ecology

vratenie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info