Späť

Hračky vyrobené z recyklovaných fliaš na mlieko

Rozmýšľali ste už niekedy pri triedení odpadu, kde a ako sa ďalej spracúva všetok ten plast? S prevratným riešením prišla na trh americká firma Green Toys, ktorá vyrába kvalitné hračky z recyklovaného plastu, konkrétne z plastových fliaš mlieka, ktoré sú aj v našich domácnostiach prítomné.

Hračky vyrobené z recyklovaných fliaš na mlieko

Princípom firmy Green Toys je vyrábať kvalitné a bezpečné certifikované hračky, ktoré by boli zároveň šetrné aj k životnému prostrediu. Takéto hračky nazývame tiež zelené, pretože šetria životné prostredie. Na výrobu takýchto zelených hračiek bolo použitých už viac ako 26 miliónov recyklovaných plastových fliaš.

Tieto zelené hračky zároveň neobsahujú BPA, ftaláty, PVC, melamín a vonkajšie nátery ako olovo. Všetky produkty taktiež spĺňajú bezpečnostné normy vrátane EN71 a ASTM. Suma-sumárum, tieto zelené hračky sú vysoko bezpečné a netoxické a sú vhodné pre deti všetkých vekových kategórií.

Ešte stále nie ste presvedčení o výhodách zelených hračiek? Dokonca aj pri ich výrobe sa šetrí životné prostredie. V priemere každá libra (cca 450 g) z recyklovaných plastov, použitých na výrobu zelených hračiek, ušetrí dostatok energie na napájanie TV po dobu 3 týždňov, čo môžeme prirovnať aj k energii troch tisícok tužkových batérií alebo by sme mohli takto udržať notebook bez nabíjania po dobu až jedného mesiaca! Navyše, všetky tieto zelené hračky sú zabalené v recyklovaných a recyklovateľných materiáloch, s ktorými sa môžete hrať okamžite už po vybalení, pretože neobsahujú žiadne kovové väzby či skrutky.

Myslíme si, že práve zelené hračky od Green Toys sú pre Vaše deti ako stvorené. Sú bezpečné, cenovo dostupné, ľahké, no zároveň dostatočne pevné a zároveň šetria aj životné prostredie, ktoré je v poslednom čase značne znečistené. Pridajme sa na zelenú stranu.

Všetky hračky Green Toys

Zdroj: http://blog.bigjigstoys.co.uk/good-green-eco-fun/

heureka recenzia

DPD ecology

vratenie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info