Späť

Kovové modely aut a strojov SIKU

Máte už po krk umelých hračiek, neustále sa na nich niečo láme, praská? Máme pre Vás riešenie. Ponúkame Vám kvalitné kovové modely áut, kamiónov, traktorov či iných poľnohospodárskych strojov od kvalitnej nemeckej spoločnosti SIKU.

Kovové modely aut a strojov SIKU

Firma vznikla v roku 1921 v Norimbergu. Spočiatku sa zaoberala výrobou spotrebného tovaru a popolníkov. Neskôr začala vyrábať výrobky z plastu, čo bolo v tej dobe novinkou. Už v roku 1950 sa značka autíčok SIKU umiestnila v Norimbergu na hračkárskom veľtrhu medzi TOP značkami. Postupne sa výroba rozšírila aj na výrobu plastových autíčok v mierke 1:60. Prevratný bol rok 1963, kedy začala výroba hračiek z kovu, a to metódou odlievania zinku. Vtedy sa vyrobilo okolo 16 modelov, v dnešnej dobe je ich cez 250.

Siku farmer

Vybrať si môžete zo širokého sortimentu kovových autíčok, kamiónov, traktorov, kombajnov či iných poľnohospodárskych strojov. V ponuke je dokonca SikuControl32, ktoré je na diaľkové ovládanie.

Siku Super

Modely SIKU sú ideálne na každodennú hru svojou stabilnou konštrukciou z kovu a plastových dielov a presným uchopením do ruky. S týmito hračkami budete určite spokojní a Vaše ratolesti tiež.

Všetky hračky SIKU

Zdroj: https://www.siku.de/en/siku/company.html

Originálne hračky recenzie

DPD ecology

vratenie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info