Späť

Le Toy Van - tradičné drevené hračky pre deti

Pred niekoľkými týždňami sme pre Vás priniesli novú značku drevených hračiek, Le Toy Van. Už počas tohto krátkeho času sa teší veľkej obľube, a preto Vám prinášame o nej viac informácií.

Le Toy Van - tradičné drevené hračky pre deti

Spoločnosť Le Toy Van vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, kde jej tím navrhoval a distribuoval kvalitné tradičné drevené hračky, pričom dbal na ich moderný dizajn.

Počas svojho pôsobenia sa spoločnosť Le Toy Van stala overeným partnerom vo svete drevených hračiek. Ocenené hračky sú teraz k dispozícii vo viac ako 50 krajinách po celom svete prostredníctvom svojej siete oficiálnych predajcov.
Firma Le Toy Van rýchlo pochopila, že hoci majú deti malé ruky, majú veľké predstavy, a preto navrhli inovatívne hračky, ktoré podporujú včasné učenie sa prostredníctvom nápaditosti a hry.

Hračky Le Toy Van sú vyrobené dôveryhodnými partnermi a potvrdené bezpečnostnými normami ICTI a ISO 9001. Hračky tak spĺňajú prísne kritériá pre kvalitu, bezpečnosť a udržateľnosť. Sú vyrobené pomocou prírodných materiálov, vrátane doplňujúcej legálnej kvality hladkého gumového dreva a množstva techník od ručnej sieťotlače až po farbenie vodou.

OCENENIA

 My považujeme Le Toy Van za skutočne originálne hračky, a preto Vám odporúčame pozrieť si všetky hračky v našej ponuke.


 le toy vanle toy van

 

Originálne hračky recenzie

DPD ecology

vratenie

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info