Späť

Le Toy Van - tradičné drevené hračky pre deti

Pred niekoľkými týždňami sme pre Vás priniesli novú značku drevených hračiek, Le Toy Van. Už počas tohto krátkeho času sa teší veľkej obľube, a preto Vám prinášame o nej viac informácií.

Le Toy Van - tradičné drevené hračky pre deti

Spoločnosť Le Toy Van vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, kde jej tím navrhoval a distribuoval kvalitné tradičné drevené hračky, pričom dbal na ich moderný dizajn.

Počas svojho pôsobenia sa spoločnosť Le Toy Van stala overeným partnerom vo svete drevených hračiek. Ocenené hračky sú teraz k dispozícii vo viac ako 50 krajinách po celom svete prostredníctvom svojej siete oficiálnych predajcov.
Firma Le Toy Van rýchlo pochopila, že hoci majú deti malé ruky, majú veľké predstavy, a preto navrhli inovatívne hračky, ktoré podporujú včasné učenie sa prostredníctvom nápaditosti a hry.

Hračky Le Toy Van sú vyrobené dôveryhodnými partnermi a potvrdené bezpečnostnými normami ICTI a ISO 9001. Hračky tak spĺňajú prísne kritériá pre kvalitu, bezpečnosť a udržateľnosť. Sú vyrobené pomocou prírodných materiálov, vrátane doplňujúcej legálnej kvality hladkého gumového dreva a množstva techník od ručnej sieťotlače až po farbenie vodou.

OCENENIA

My považujeme Le Toy Van za skutočne originálne hračky, a preto Vám odporúčame pozrieť si všetky hračky Le Toy Van v našej ponuke.


 le toy van      le toy van

 

heureka recenzia

DPD ecology

vratenie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info