Späť

Hračky Bigjigs: Anglické drevené hračky pre deti

Všetko sa to začalo v roku 1985, v anglickom meste Kent, v záhradnej kôlni Petra a Liz Ireland. Peter ručne vyrábal drevené hračky, hlavne skladačky, ktoré potom s manželkou Liz predávali na remeselníckych veľtrhoch v celej Veľkej Británii. Liz a Peter boli učiteľmi z povolania, a preto bol vývoj a vzdelávanie detí ich srdcovou záležitosťou.

Hračky Bigjigs: Anglické drevené hračky pre deti

Od tých čias sa firma rozrastala, v súčasnosti distribuujú hračky pre chlapcov a dievčatá do 93 krajín. Ich cieľom je poskytovať kvalitné, bezpečné a cenovo dostupné výrobky, ktoré sú získavané zo zodpovedných materiálov a pomáhajú deťom vo vývoji prostredníctvom zábavy, objavovania a učenia sa.

Učenie hrou
Drevené hračky Bigjigs sú navrhnuté priamo na centrále vo Folkestone kreatívnym tímom. Každý produkt je navrhnutý tak, aby podporoval kľúčové zručnosti potrebné pre daný vek dieťaťa. Bigjigs verí v dôležitosť učenia sa hrou: od rytmu po rozpoznávanie čísel, od jemnej motoriky až po hrubé motorické zručnosti.

Distribučné značky
Medzi partnerské značky patrí napríklad Green ToysTidloZooBooKoo, Didicar alebo Gowi Toys. Partnerské značky sú vyberané aj na základe environmentálnych a sociálnych údajov. Napríklad hračky značky Green Toys vyrobené v USA sú výlučne z recyklovaných fliaš z mlieka a výrobky kaučukovníka sa vyrábajú zo 100% prírodného kaučuku.

Etická zodpovednosť firmy
Manažéri Bigjigs pravidelne navštevujú miesta, z ktorých pochádza drevo, aby zabezpečili splnenie svojich environmentálnych kritérií. Väčšina výrobkov je z kaučukovníka, ktorý je vedľajší produkt procesu výroby latexu. Hračky sa teda vyrábajú z obnoviteľných lesov a nakoľko je toto drevo masívne tvrdé, je ideálne na výrobu kvalitných a odolných hračiek.

bigjigs   bigjigs

Farby a laky vhodné pre deti
Malé deti často skúmajú hračky ústami. Počas tejto fázy si musíte byť istí, že na povrchu hračiek nebudú použité žiadne škodlivé chemikálie. Pri Bigjigs si byť istí, že všetky hračky pre bábätká používajú farby a laky vhodné pre najmenšie deti a dodržiavajú prísne bezpečnostné pokyny týkajúce sa povrchových úprav.

Veríme, že vás filozofia Bigjigs oslovila tak ako nás. Pozrite si všetky produkty Bigjigs a určite si aj vy vyberiete krásnu hračku pre vaše dieťa.

Zdroj: Bigjigs Toys Ltd

heureka recenzia

DPD ecology

vratenie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info