Späť

Mechanické modely Ugears - Zábava v každom veku‎

Ugears vytvára pútavé a nápadité samohybné drevené mechanické modely, ktoré môžete zostaviť aj bez lepidla. Návrhy Ugears sú inšpirované mechanizmami skutočného života a stelesňujú lásku k umeniu a vynaliezavosti.

Mechanické modely Ugears -  Zábava v každom veku‎

V spoločnosti veria, že vytvorenie týchto krásnych pracovných modelov bude zábavné, a ich starostlivé testovanie výrobkov a kontrolu kvality venovali jedinému cieľu: zabezpečiť, aby modely priniesli pútavý a zábavný zážitok z hry pre celú rodinu.

Spoločnosť Ugears bola založená v roku 2014 v Kyjeve na Ukrajine. Za menej ako dva roky zrealizovali 14 návrhov vo forme modelových súprav vyrobených z trvalo udržateľného dreva, čo ocenilo množstvo zákazníkov v celej Európe. Ich patentovaný dizajn z preglejky zvyšuje popularitu modelov tým, že ich robí jednoduchými a ľahko zostaviteľnými.

Toto pohyblivé puzzle pre deti a dospelých zaujalo množstvo ľudí a v roku 2015 podporilo ich kampaň cez Kickstarter. Pôvodný cieľ presiahli 20-násobne viac a vďaka tomu sa mohli venovať vývoju produktov. Práve tento úspech hovorí o tom, že aj v dnešnej virtuálnej dobe sú ľudia stále nadšení z toho, keď môžu nájsť kreatívne spôsoby ako sa zabaviť.

Celú ponuku týchto nádherných hračiek si pozrite tu: Ugears na originalnehracky.sk

ugears   ugears

 

Pripájame aj video, v ktorom uvidíte, ako funguje kvalitné drevené mechanické puzzle Ugears:

Zdroj: Ugears

heureka recenzia

DPD ecology

vratenie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info